GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ

 Daha fazla kazanmaya ve daha fazla
müşteriye mi ihtiyacınız var? 

"İşletmenizi Büyütecek 3 Harika Strateji"

Genelde herkes sadece Dijital Pazarlama ile işletmelerin büyüyebildiğini düşünüyor. Fakat böyle sanıldığı için bir çok büyüme fırsatı kaçıyor diyebilirim. 


Dijital pazarlama yani online pazarlama dışında birde offline pazarlama yani çevrimdışı pazarlama yöntemleri var. Ve bu bölümde anlattıklarımı dinlediğinizde, aslında hiç bir rakibinizin bu harika 3 stratejiyi de kullanmadığını göreceksiniz.

Bu bölümde şunları ele aldım:

  • İşletmeler sadece dijital pazarlama sayesinde mi büyüyebilir ?
  • Hiç para harcamadan işletmenize nasıl sadık müşteriler kazandırabilirsiniz?
  • 3 stratejiyi biz kendi işletmelerimize nasıl uyguladık ve ciddi karlar sağladık?
  • VE... siz nasıl daha fazla müşteri kazanabilirsiniz!


GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ

Bu eğitim, benim uzun yıllarca şiddetle test ettiğim ve yeniden test ettiğim çok değerli pazarlama stratejilerini ve danışmanlık bilgilerini sizlere sunuyor. Kolay yoldan para kazanma yöntemlerinin hiç birine inanmıyorum ve sizde kesinlikle inanmayın! Disiplinli bir şekilde çok çalışmayla ve sadece müşterilerinizin (insanların) ihtiyaçlarını ve problemlerini çözdüğünüzde, onların hayatlarını kolaylaştırdığınızda ve en önemliside arzu ettikleri her neyse onlara verdiğinizde, şuanki durumdan çok daha fazla kazanılabileceğini düşünüyorum. Eğitimlerimizin içinde ve sosyal medyada paylaşılan başarı hikayeleri çok çalışmanın ve tam odaklanmanın sonuçlarıdır. Bu sebepten dolayı kimseye başarı ve kazanç garantisi vermiyoruz. İşletmelerin aldığı sonuçlar tipik değildir, daha fazlasını kazanabilir veya daha azını kazanabilirsiniz, bu sizin çabanıza, işletmenizin ve danışmanlık verdiğiniz firmaların çalışanlarına, uygulanan iş modelinin güzelliğine ve kimsenin kontrol edemediği piyasanın güçlerine bağlı olarak değişecektir. Sorularınızı sormak için destek@girisimcilikakademisi.com a mail atabilirsiniz.

Girişimcilik Akademisi - © 2020 Tüm Hakları Saklıdır