GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ


"Facebook ve İnstagram'a Reklam Vererek Nasıl Harika Sonuçlar Alabilirsiniz"

Facebook'ta ve Instagram'da reklama çıkmak denince birçok kişinin düşündüğü tek şey sadece hangi panelde nasıl reklama çıkılacağını öğrenmek ve hangi panelin ne işe yaradığını öğrenmektir. Aslında bu hiç te yeterli değil. Çoğu kişi dediğim gibi sadece reklam panellerine kafa yoruyor ve zannediyorlar ki reklam panellerini öğrenip reklama çıktıklarında çok daha fazla yeni müşteri, bir sürü yeni satış ve ciddi anlamda kazancımız artacak diye düşünüyorlar. Aslında şöyle 10 birim kazanacakken 2 birim kazanıyorlar ve bu şekilde devam ettiklerinde aslında 8 birim de kaybediyorlar. Tabi ki bunu çoğu kişi ölçmediği için, neyi kaçırdıkları ve hangi fırsatlardan olduklarını da bilmiyorlar. Yani kısacası neredeyse reklam panellerini öğrenen herkes, reklama iyi çıkıyorum diye düşünüyor ama yanılıyorlar.

Sizde 10 birim kazanacakken 2 birim kazanmak istemiyorsanız kesinlikle bu bölümü not alarak dinlemenizi tavsiye ederim. İşletme sahipleri daha fazla müşteri bulmak istiyor, danışmanlık yapanlar daha fazla danışmanlık yapmak istiyor, ürün satanlar daha fazla ürün satmak istiyor fakat genelde reklamlarda harcadıkları paranın büyük bir bölümünü masada bırakarak, çok ciddi bir fırsatı da kaçırmış oluyorsunuz diyebilirim.


Bu bölümde şunları ele aldım:

  • Facebook ve instagramda reklam vererek nasıl daha fazla kazanabilirsiniz?
  • Reklam verirken nasıl bir strateji ile yola çıkmalısınız ki, müşteriniz sizi tercih etsin?

  • Danışmanlık vereceğim çok büyük bir firmaya klasik reklamların dışında neleri tavsiye ettim?

  • VE... reklamlarınızın çok daha fazla kişinin ilgisini çekmesi için neler yapmalısınız?


GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ

Bu eğitim, benim uzun yıllarca şiddetle test ettiğim ve yeniden test ettiğim çok değerli pazarlama stratejilerini ve danışmanlık bilgilerini sizlere sunuyor. Kolay yoldan para kazanma yöntemlerinin hiç birine inanmıyorum ve sizde kesinlikle inanmayın! Disiplinli bir şekilde çok çalışmayla ve sadece müşterilerinizin (insanların) ihtiyaçlarını ve problemlerini çözdüğünüzde, onların hayatlarını kolaylaştırdığınızda ve en önemliside arzu ettikleri her neyse onlara verdiğinizde, şuanki durumdan çok daha fazla kazanılabileceğini düşünüyorum. Eğitimlerimizin içinde ve sosyal medyada paylaşılan başarı hikayeleri çok çalışmanın ve tam odaklanmanın sonuçlarıdır. Bu sebepten dolayı kimseye başarı ve kazanç garantisi vermiyoruz. İşletmelerin aldığı sonuçlar tipik değildir, daha fazlasını kazanabilir veya daha azını kazanabilirsiniz, bu sizin çabanıza, işletmenizin ve danışmanlık verdiğiniz firmaların çalışanlarına, uygulanan iş modelinin güzelliğine ve kimsenin kontrol edemediği piyasanın güçlerine bağlı olarak değişecektir. Sorularınızı sormak için destek@girisimcilikakademisi.com a mail atabilirsiniz.

Girişimcilik Akademisi - © 2020 Tüm Hakları Saklıdır