GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ

Daha fazla kazanmaya ve daha fazla
müşteriye mi ihtiyacınız var? 

"Sermaye, Tecrübe ve Teknik Bilginiz Olmadan Dijital Pazarlama ve Danışmanlık İş Modeline Giriş Yapın ve 46 Günde İlk Paralı Müşteriniz İle Anlaşın!"

Dikkat: İzledikten sonra yazıyı okumayı unutmayınız

Peki, hızlı bir şekilde
Rüya Müşterilerinizi Nasıl Elde Edersiniz?

Bu size de oldumu, hiç düşündünüz mü? 

Bir girişimci, danışman veya küçük işletme sahibi olarak, hayatımızda şunları duyduğumuz zamanlar oldu ve şu düşünceye maalesef inandık.

"Eger işine başlarsan müşterilerin gelecekler"

Ve böylece işlerimizi başlatmaya karar veriyoruz. 

En iyi hizmeti veya ürünü yaratırsak, insanların kapımızı sürekli çalacaklarını umuyoruz.

Ve sonra müşterilerimiz bize gelsin diye BEKLİYORUZ.

Ama ne yazık ki, istediğiniz kadar müşterileriniz size asla gelmiyor mu? 

Şuanda bunlar sizi mi anlatıyor? Bu yüzden mi buradasınız? Şaşırtıcı bir hizmet yarattınız veya ürün satıyorsunuz ancak hayalinizdeki müşterilerin sizi nasıl bulacaklarını mı bilmiyorsunuz?

Yoksa hikayeniz diğerlerinden biraz farklı mı?

Belki bir işletmeniz veya bir sayfanız var, müşterilerinizde var fakat 
rakiplerinizin sizi geçmesini mi istemiyorsunuz ?

Ya da işletmenizin elinizde olmayan nedenlerle kapatılması (virüs ve pandemi) veya sosyal medya hesaplarınızın kapatılması gibi, başkalarının deneyimlediği bu acı olaylardan sonra geceleri "şirketinizi sağlam temeller üzerine inşa edip etmediğinizi mi merak ediyorsunuz" ?

Hiç düşündünüz mü ...

"Yeni Müşteriler Alamazsam ve Tutarlı Şekilde Artan Bir Kazancım Olmazsa, İşletmeme Ne Olur Diye"
Sadece 7 yıl önce, eşime Değişim Bayan Kuaförü adında yeni bir şirket kurdum (hemde paranın tamamını bir arkadaşımdan borç alarak) ve kuaförlük beceresi olmayan "teknik bilgisi olmayan" ve en kötüsüde sermayesi olmayan bir kurucu ortak olarak, şirketin açılışında hiç yardımcı olamadım, fakat üstlenmem gereken rolümü biliyordum.

Ve bundan sonra her gün, işletmemizi hayalini kurduğumuz müşterilerle doldurmaya devam ettiğimden emin olmalıydım.

Bunu yapabilmek için düzinelerce farklı kaynaktan müşterileri işletmemize getirmeyi öğrenmem gerekiyordu ....

Sadece çalışanların işi iyi yapacaklarına güvenemedim.

İşlerin nasıl daha farklı yapılabileceğini öğrenmek ve daha akıllı olmak zorundaydım.

7 yıl ve Daha Sonra Binlerce Test Yaptık ...

Güzel bir işletmemiz vardı ancak müşterilerimizin var olduğumuzu bile bilmelerini sağlamak çok zordu.

Herşeyi test ettik, herşeyi denedik ve denediğimiz şeylerin bir çoğu maalesef işe yaramadı.

Ama sonra birkaç şey, işe yaramaya başladı ve müşterilerimiz randevu almak için sıra bekler hale geldi.

Daha önce imkansız gibi görünen şeylerin hepsi birer birer gerçekleşti.

İşletmem için oluşturduğum pazarlama sırları nedeniyle, tamamen borç alarak kurduğum işletmem, şuan ben hiç bir şey yapmasam da
5-6 haneli (xx.000, xxx.000) gelirler kazandırıyor!
Bu çok iyi bir kazanç olsa da, ne kadar fazla müşterimizin olduğunu ekran görüntülerinden görebilirsiniz. Bu görüntüde 14.806'den fazla müşteri fotoğrafı var. Bu arada işletmemiz bir fotoğraf stüdyosu değil, bir kuaför bunu unutmayın lütfen!
Şuanda işletmemize çok daha fazla müşteri geliyor ve artık istesem de bunu durduramıyorum !
Ama bu sadece benim işletmelerimle sınırlı kalmasın istedim. Ayrıca, aynı dijital pazarlama sırlarını tüm danışmanlık verdiğim işletmelere, diğer işletmelere danışmanlık yapmak isteyenlere ve hali hazırda işletmesi olanların müşterilerini hızlıca arttırmaları içinde kullanıyorum.

"Ya Sizinde Hedeflerinize Hitap Eden Bu Kadar Müşteriniz Olsa ve Her Ay Müşteri Sayınız Artsaydı İşinize Ne Olurdu!?!"

Şirketlerimiz için bu dijital pazarlama sırlarını oluştururken ve gerçek zamanlı keşfettiğimiz tüm "sırları" belgelediğimiz için, birlikte çalıştığım diğer girişimcilere, danışmanlara ve küçük işletme sahiplerine yardımcı olmak için bunların hepsini bir eğitim haline getirmeye karar verdim.

Tüm yaptıklarımızı derleyerek bu eğitim programını oluşturmam tam 1 yıl sürdü.
"Dijital Pazarlama ve Danışmanlık Eğitimi" ni başkalarıyla paylaştığımdan beri, yüzlerce işletmenin hızlıca yeni müşteriler bulmasına, danışmanların işletmelere danışmanlık verebilmelerine ve eğitime katılanların daha fazla kazanabilmelerine önemli ölçüde yardımcı oldum.
İnternette işinizi büyütmek için bu eğitim, sizinde fazlasıyla kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Eğitim aklınıza gelen her pazardaki danışmanlar ve işletme sahipleri için hazırlanmıştır:
  • Danışmanlık ve Koçluk
  • Yerel Küçük İşletmeler
  • E-ticaret ürünleri
  • Lokasyondan Bağımsız 
  • Ajans / Freelance
  • İnternet Alışverişi
  • İşini İnternete Taşımak
  • Bilgi Ürünleri Satma
  • Başlamak İsteyenler
  • Finansal Özgürlük
Ve şimdi sizinle tüm dijital pazarlama sırlarını paylaşarak, rüya müşterilerinizi elde etmenize yardımcı olmak istiyorum!

Bu Eğitimin İçinde İşte Keşfedeceğiniz
 Sırlardan Birkaçı!

Eğitimde, sayfalarınıza, işletmelerinize ve danışmanlık vermek istediğiniz firmalara daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olmak için bir çok sır paylaştım.

İşte bu eğitimin içinde keşfedeceğiniz şeylere kısaca bir göz atmak isterseniz:

• Rüya müşterilerinizin kim olduğunu ve onların nasıl sizinle ve yaptığınız işle ilgilenmeye başlayacaklarını.
  • Onları nerede bulacağınızı ve saklandıkları yerden nasıl işletmelerinize çekebileceğinizi
  • Nasıl yaptığınız işi müşterilerinize rakiplerinizden çok daha iyi anlatabileceğinizi ve bununla yeni müşteriler kazanabileceğinizi.
  • Ücretli ve ücretsiz reklam yapma yöntemleriyle, müşteri adaylarınızın ilgilerini çekebilmeyi
  • Ücretsiz yöntemlerle müşterilerinizi nasıl size para öder hale getirebileceğinizi
  • Hayalinizdeki müşterilere sahip olmuş diğer kişilerin platformlarından ücretsiz şekilde müşterilerini alma yöntemlerini
  • Sizi henüz sosyal medyada takip etmeyen kişilerle etkileşime geçme yöntemlerini
  • Hayalinizdeki müşterilerin kendi dünyanıza yönlendirebilmek için, en büyük ve işe yarayan pazarlama sistemlerini
  • Kim olduğunuzu bilmeseler ve sizi aramıyor olsalar bile, müşterilerinizin sizi bulmalarını sağlama stratejilerini
  • 10 adımla inanılmaz şekilde müşterilerinizin sizin hizmetlerinizi ve ürünlerinizi satın almalarını
  • Sizin, şirketinizin, hizmetinizin ve ürünlerinizin müşterilerinize nasıl yardımcı olabileceklerini en etkili şekilde gösterebilmeyi
  • Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için kendi reklam harcamalarınızı size kazandıracak oyun planları haline getirebilmeyi
  • Ve müşterileriniz belkide ürünlerinizin ve sizin farkında bile olmayabilirler. Sizin farkınızı onlara gösterebilmeyi uygulamalı olarak deneyimleyeceksiniz.
Diğerleri Dijital Pazarlama ve Danışmanlık Eğitimimiz İçin Neler Söylüyor?
"Eğitimle birlikte sosyal medyayı çok iyi öğrendim ve işimde kullanıyorum. Eğitim bittikten sonrada Yunus hocamızın bizim yanımızda olması çok muhteşem..." - İlknur Gök
"Son 1 ayda 100 tane saç ekim başvurusu aldık. İŞİNİZİ büyütmek için Yunus beyden yardım almalısınız..." - Gurbet Güzel
"Eğitimden sonra firmalara sosyal medya danışmanlığı vermeye başladım. Şuanda müşterilerim hala benimle çalışmaya devam ediyor ..." - Berat Birol
"Uzun yıllardır bu sektörde olmama rağmen Yunus hocadan aldığım eğitimle kendimi ciddi olarak doldurduğumu söyleyebilirim. Harika bir eğitim... " - İsmail Yazıcı
"Yunus hocanın verdiği bilgiler sayesinde daha 5. gönderimiz keşfete düştü ve 27.000 kişiye ücretsiz ulaştık. Çok teşekkürler Yunus hocam ..." - Koray Tunbar
"Öğretilen bilgiler ışığında yakında şirketimi kurucam ve bu noktaya gelmemdeki en büyük etkenlerden biri Yunus hocamdır ..." - Hamza Günel
"Bir çok başka eğitim aldım ancak kendimi yetersiz hissediyordum ama bu eğitimle merdivenleri hızla çıkabildik. Herkese bu eğitimi tavsiye ediyorum..." Muhammed Mustafa
Gördüğünüz gibi ...
Dijital Pazarlama ve Danışmanlık Eğitimi sayısız kişiye zaten yardım etti ...
Soru Şu: Sıradaki Siz misiniz?
ŞİMDİ Dijital Pazarlama Danışmanlık Akademisine Katılın ve Bu ÜCRETSİZ Bonusları Alın!

Bonus # 1 - Rakiplerinizin Taktiklerini Ele Geçirme Aracı 

"Rakiplerinizin Nasıl ve Neler Yaparak Büyüdüler!"

Toplam Değer: 757 TL

Hiç kimsenin anlatmadığı ancak rakiplerinizin veya hayalini kurduğunuz herhangi bir facebook, instagram, youtube sayfasının (vb.sosyal medya platformlarının) neler yaparak büyüdüklerini görebileceğiniz, görmekle de kalmayıp hemen kendinize de uygulayarak ciddi avantaj sağlayabileceğiniz harika bir aracı ücretsiz şekilde kullanma sırrını sizlerle paylaşıcam.

Bugün Dijital Pazarlama Eğitimine katıldığınızda ÜCRETSİZ olarak alın!

Bonus # 2 - 10 Adımda Müşteri Kazanma Sırrı

"İnsanlara sizin sattığınız ürün veya hizmetleri almaktan başka seçenek bırakmayacaksınız"

Toplam Değer: 427 TL

Bir sonraki bonus, sadece en çok kazanan sayfaların ve işletme sahiplerinin uyguladığı ancak henüz yeterince fark edilmemiş 10 adımda müşterilerinizi kendinize bağlama sırrını sizlerle paylaşıcam.

Bu 10 adımı öğrendiğinizde, temas ettiğiniz müşterileriniz artık sizden daha çok şey satın almak isteyecek.

Bonus # 3 - Özel Facebook Grubu

"Yunus TAPA ve ekibinin de içinde aktif olduğu ve sorularınıza cevaplar alabileceğiniz özel facebook grubu"

Toplam Değer: Paha Biçilemez

Diğer eğitime katılanlarla ortaklıklar, beyin fırtınaları, ekip arkadaşlıkları ve motivasyonlar kazanacaksınız!

Bonus # 4 - Haftalık Canlı Yayınlar

"Yunus TAPA'nın her hafta yeni stratejiler üretmek ve sorularınızı cevaplamak için yaptığı özel yayınlar"

Toplam Değer: Paha Biçilemez

Yapılan yayınlarda büyüme formülleri, sosyal medya reklamcılığı, daha fazla müşteri kazanma yolları, satışlarınızı arttırma amacıyla vb... bir çok ilginizi çekecek konu konuşuyoruz.

Bonus # 5 - Neden Diğerlerinden 10 Kat Daha Fazla Kazanıyorlar

"Bu soru beni tam anlamıyla büyüledi ve nedenleri bulmak benim için saplantı haline geldi"

Toplam Değer: 529 TL

Ve son olarak, diğer insanlardan 10 kat daha fazla kazananların anlatmaya çekindikleri ancak bu metodları bildiğinizde sizinde kazançlarınızın hızla artacağını bildiğim eşsiz bir bonus!

Nasıl daha az iş yaparak daha fazla kazanabileceğinizi ve bazı insanların diğerlerinden 10 kat daha fazla kazanma formüllerinin hepsini videoda ayrıntılı olarak açıklıyorum. Fakat videoyu tam olarak izlediğinizden emin olun, çünkü içinde kaçırmak istemeyeceğiniz çok sayıda altın bilgi var!

Şimdi, muhtemelen ne düşündüğünüzü biliyorum.

"Müşterilerime Nasıl Ulaşacağımı Bilmiyorum (veya başka birşey yok)"

İşte tam olarak bu NEDEN den dolayı eğitime katılmanız gerekiyor. 

Çünkü kısa sürede hızlıca yeni müşteriler kazanmayı biliyor olsaydınız, buna ihtiyacınız olmazdı. Bu eğitim,
sosyal medya hesaplarınızı, işletmenizi ve web sitelerinizi nasıl rüya müşterilerinizle doldurabileceğinizi tam olarak size gösterecektir. 

Ve şimdi yeni müşterilerinizi bulmak için endişeliyseniz? 

Endişelenmeyin.
Size ÜCRETSİZ şekilde müşteriler kazanabilmeniz için 10 larca yol gösterdim. Bu yüzden dolayı, çok küçük reklam bütçeleri ile hatta hiç reklam bütçeniz olmasa bile, bu eğitimdeki sırlar sizin için hala işe yarayacak!

Yapmanız gereken tek şey, eğitime bugün katılmak.
Vereceğim hediye bonuslarla bu harika yolculuğunuza hemen şimdi başlamanızı istiyorum!

Bu kadar şeyi sizin için neden yaptığımı MERAK ediyorsanız ... 

Aslında bunun bir kaç nedeni var ... 

- Bu, bonusları size vermem, özel bir abone olduğunuz için size teşekkür etme yolum.

- Çünkü, kazananların çoğu en çok çalışan stratejilerini öğretmiyorlar fakat, beni zengin eden dijital pazarlama yollarını sizinle paylaşmak bana hiç bir zarar vermez.

- Tabi ki uzunca emek verdiğim, ter döktüğüm ürünlerimden birini daha size gösterip ve ne kadar harika olduğunu gördüğünüzde, gelecekte benim size sunacaklarımla alakalı heyecanlanmanızı istiyorum.

- Anlattıklarını destekleyecek gerçek işletme kanıtları ve herhangi bir başarıları olmadan, kendi işletmesine veya danışmanlık verdiği işletmelere daha fazla kazandırmadan paylaşan insanlardan bıktım. Bu yüzden GERÇEK yolculuğumu yayınlamayı, danışmanlara ve işletmelere değer katmanın çok daha iyi olacağını düşündüm.

Zaman Çok Önemli...

İşte Nedeni ...

Biz sadece bu eğitimle insanların işlerini büyütmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Fakat yardımcı olduğumuz insan sayısı arttıkça da eğitimin fiyatı artacak.

Eğer bu sayfa hala buradaysa, yukarıdaki tekliflerim ve bonuslarım geçerlidir. Fakat ben bu tekliflerimi her zaman geri çekme hakkımı saklı tutuyorum.

Şuanda 'Dijital Pazarlama ve Danışmanlık Eğitimine'
 Katıldığınızda Aldığınız HER ŞEYİ Göstereyim!

✅   Dijital Pazarlama ve Danışmanlık
Akademi Eğitimi

(2500 TL Değerinde)

✅   Funnel Sistemi (Reklamlarda, Web Sitelerinde ve Satışlarda)

(2200 TL Değerinde)

✅   Özel Yunus Tapa Stratejileri 
İle Hızlı Büyüme

(887 TL Değerinde)

✅  BONUS: Rakiplerinize Kazandıran Taktikleri Ele Geçirme Aracı

(757 TL degerinde)

✅  BONUS: 10 Adımda Müşteri Kazanma Sırrı

(427 TL degerinde)

✅  BONUS: Özel Facebook Grubu

(Paha biçilemez)

✅  BONUS: Haftalık Canlı Soru-Cevap Yayınları

(Paha Biçilemez)

✅  BONUS Neden Bazı İnsanlar Diğerlerinden 10 Kat Daha Fazla Kazanıyor

(529 TL degerinde)

Toplam Değer: 7,300 TL

Şuanda Sadece: 4500 TL

Bu gerçekten sınırlı süreli bir teklif bu yüzden hepsi gitmeden önce eğitime bugün hemen katılın ...

Bu mektubu okumak için zaman ayırdığınız için teşekkürler. Umarım eğitimin tadını çıkarırsınız!

Teşekkürler,

Yunus Tapa

GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ

Bu eğitim, benim uzun yıllarca şiddetle test ettiğim ve yeniden test ettiğim çok değerli pazarlama stratejilerini ve danışmanlık bilgilerini sizlere sunuyor. Kolay yoldan para kazanma yöntemlerinin hiç birine inanmıyorum ve sizde kesinlikle inanmayın! Disiplinli bir şekilde çok çalışmayla ve sadece müşterilerinizin (insanların) ihtiyaçlarını ve problemlerini çözdüğünüzde, onların hayatlarını kolaylaştırdığınızda ve en önemliside arzu ettikleri her neyse onlara verdiğinizde, şuanki durumdan çok daha fazla kazanılabileceğini düşünüyorum. Eğitimlerimizin içinde ve sosyal medyada paylaşılan başarı hikayeleri çok çalışmanın ve tam odaklanmanın sonuçlarıdır. Bu sebepten dolayı kimseye başarı ve kazanç garantisi vermiyoruz. İşletmelerin aldığı sonuçlar tipik değildir, daha fazlasını kazanabilir veya daha azını kazanabilirsiniz, bu sizin çabanıza, işletmenizin ve danışmanlık verdiğiniz firmaların çalışanlarına, uygulanan iş modelinin güzelliğine ve kimsenin kontrol edemediği piyasanın güçlerine bağlı olarak değişecektir. Sorularınızı sormak için destek@girisimcilikakademisi.com a mail atabilirsiniz.

Girişimcilik Akademisi - © 2020 Tüm Hakları Saklıdır