GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ


"Daha Az Acı Çekip Daha Fazla Kazanmanın Formülü"

Daha az acı çekmek ve daha fazla kazanmak bildiğiniz üzere hepimizin hemen hemen istediği bir şey bunu istemeyen hiçbir insan yoktur diye düşünüyorum. Fakat istememize rağmen bir çoğumuz bu konuda yanlış düşünüyoruz. Gideceğiniz yolu eğer bilmiyorsanız ve o yola daha önceden gitmediyseniz ciddi anlamda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Mesela bir çok kişi facebook reklamı, instagram reklamı vs. veriyor, birçok kişinin işletmesi var ya da birçok kişi danışmanlık veriyor. Bu kişiler sadece kendi deneyimleriyle yola çıktıklarında ne olmuş oluyor, reklamları deniyorlar ve bu reklamları denerken sadece kendi deneyimlerinden sonuçlar çıkardıklarından dolayı hem daha fazla kaybediyorlar hemde kaybettikleri için daha fazla acı çekiyorlar. Daha önceden sizin gitmek istediğiniz yere gidip, o acıları daha önceden çekmiş kişilerle birlikte çalışırsanız, çok daha hızlı ve çok daha acısız bir şekilde ulaşmak istediğiniz hedefe varırsınız.


Bu bölümde şunları ele aldım:

  • Nasıl daha az acı çekerek ve daha az kaybederek daha fazla kazanabilirsiniz?
  • Neden facebook reklamları ve instagram reklamlarında çoğu kişi kaybediyor?
  • Her şeyi deneyerek öğrenirseniz ne tür fırsatlar kaçırmış olursunuz?
  • VE...  varmak istediğiniz yere en hızlı nasıl ulaşabilirsiniz?
GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ

Bu eğitim, benim uzun yıllarca şiddetle test ettiğim ve yeniden test ettiğim çok değerli pazarlama stratejilerini ve danışmanlık bilgilerini sizlere sunuyor. Kolay yoldan para kazanma yöntemlerinin hiç birine inanmıyorum ve sizde kesinlikle inanmayın! Disiplinli bir şekilde çok çalışmayla ve sadece müşterilerinizin (insanların) ihtiyaçlarını ve problemlerini çözdüğünüzde, onların hayatlarını kolaylaştırdığınızda ve en önemliside arzu ettikleri her neyse onlara verdiğinizde, şuanki durumdan çok daha fazla kazanılabileceğini düşünüyorum. Eğitimlerimizin içinde ve sosyal medyada paylaşılan başarı hikayeleri çok çalışmanın ve tam odaklanmanın sonuçlarıdır. Bu sebepten dolayı kimseye başarı ve kazanç garantisi vermiyoruz. İşletmelerin aldığı sonuçlar tipik değildir, daha fazlasını kazanabilir veya daha azını kazanabilirsiniz, bu sizin çabanıza, işletmenizin ve danışmanlık verdiğiniz firmaların çalışanlarına, uygulanan iş modelinin güzelliğine ve kimsenin kontrol edemediği piyasanın güçlerine bağlı olarak değişecektir. Sorularınızı sormak için destek@girisimcilikakademisi.com a mail atabilirsiniz.

Girişimcilik Akademisi - © 2020 Tüm Hakları Saklıdır