GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ


"Bu Formülü Kullandığınızda Arzuladığınız Yaşama Çok Daha Yaklaşacaksınız!"

Hemen hemen herkes daha fazla para kazanmak, yaptıkları işlerin daha fazla insan tarafından tanınmasını sağlamak ve böylece gelecekte çok daha konforlu bir şekilde yaşam sürmek istiyor. Fakat ne yazık ki, geleceklerinin bu kadar güzel olmasını isteyen bir çok kişi maalesef çok sabırsız davranıp anında pes ediyor. Tabi ki pes etmelerinin sebebi de aslında apaçık ortada ve onlara hak da veriyorum.

Ama şuan ki yaşamlarından daha konforlu bir gelecek hayali kuranların, bu bölümde anlattığım formülleri uyguladıklarında, daha önceden yapamadıklarını düşündükleri bir çok şeyi hayata geçirebileceklerini görecekler. Yani işin özeti şu, gelecekle alakalı bir hayaliniz var ama adım atamıyorsunuz veya adım atsanız dahi bazı nedenlerden dolayı hemen pes ediyorsanız bu bölüm size ilaç gibi gelecek diye düşünüyorum.


Bu bölümde şunları ele aldım:

  • Başaran kişiler neyi farklı yapıyor da dahada başarılı oluyorlar?
  • Yaptığınız iş veya hayalinizden pes etmeme, vazgeçmeme yolları nelerdir?
  • Hayatıma uyguladığım harika bir formülle sizde geleceğinizi nasıl daha iyi hale getirebilirsiniz?
GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ

Bu eğitim, benim uzun yıllarca şiddetle test ettiğim ve yeniden test ettiğim çok değerli pazarlama stratejilerini ve danışmanlık bilgilerini sizlere sunuyor. Kolay yoldan para kazanma yöntemlerinin hiç birine inanmıyorum ve sizde kesinlikle inanmayın! Disiplinli bir şekilde çok çalışmayla ve sadece müşterilerinizin (insanların) ihtiyaçlarını ve problemlerini çözdüğünüzde, onların hayatlarını kolaylaştırdığınızda ve en önemliside arzu ettikleri her neyse onlara verdiğinizde, şuanki durumdan çok daha fazla kazanılabileceğini düşünüyorum. Eğitimlerimizin içinde ve sosyal medyada paylaşılan başarı hikayeleri çok çalışmanın ve tam odaklanmanın sonuçlarıdır. Bu sebepten dolayı kimseye başarı ve kazanç garantisi vermiyoruz. İşletmelerin aldığı sonuçlar tipik değildir, daha fazlasını kazanabilir veya daha azını kazanabilirsiniz, bu sizin çabanıza, işletmenizin ve danışmanlık verdiğiniz firmaların çalışanlarına, uygulanan iş modelinin güzelliğine ve kimsenin kontrol edemediği piyasanın güçlerine bağlı olarak değişecektir. Sorularınızı sormak için destek@girisimcilikakademisi.com a mail atabilirsiniz.

Girişimcilik Akademisi - © 2020 Tüm Hakları Saklıdır