GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ


"5 Adımda Erteleme Hastalığınızdan Kurtulun!"

Maalesef çağımızın en büyük hastalıklarından biri "Erteleme Alışkanlığı". Hatta erteleyen kişilerin çoğunlukla arzuladıklarını başarma potansiyelleri var, istekleri de var ve hayalleri de var fakat bir sebepten dolayı istedikleri hayat versiyonlarına ulaşamıyorlar. Bunun en önemli sebeplerinden biri erteleme hastalığına yakalanmış olmaları olabilir. Bu kötü alışkanlıktan kurtulmadan başlanılan bir çok iş veya proje aslında gerçek değerlerine ulaşamadan ziyan olup gidiyor. Yapıldıklarında çok güzel sonuçlar verecek olan işler ertelendikçe aslında bir çok kişi hayallerinden de vazgeçmiş oluyor. Farkındalık düzeyinizi arttırdıkça ne kadar çok şeyi ertelediğimizi sizlerde görecek ve bence bu duruma oldukça da şaşıracaksınız.

Erteleme konusu, vaktiyle benimde kişisel olarak çokça zaman kaybettiğim ve üzerinde çalıştığım bir konuydu. Odaklı bir şekilde en işe yarayan 5 harika formülle sizde artık erteleme alışkanlıklarınızdan vazgeçebilir ve bu illet hastalıktan kurtulabilirsiniz.


Bu bölümde şunları ele aldım:

  • Erteleme alışkanlığımız yaşamda bize neler kaybettiriyor?
  • Beynimiz bizimle neden ve nasıl oyun oynuyor?
  • Ertelemeden kurtulmanın 5 harika yolu nedir?

GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ

Bu eğitim, benim uzun yıllarca şiddetle test ettiğim ve yeniden test ettiğim çok değerli pazarlama stratejilerini ve danışmanlık bilgilerini sizlere sunuyor. Kolay yoldan para kazanma yöntemlerinin hiç birine inanmıyorum ve sizde kesinlikle inanmayın! Disiplinli bir şekilde çok çalışmayla ve sadece müşterilerinizin (insanların) ihtiyaçlarını ve problemlerini çözdüğünüzde, onların hayatlarını kolaylaştırdığınızda ve en önemliside arzu ettikleri her neyse onlara verdiğinizde, şuanki durumdan çok daha fazla kazanılabileceğini düşünüyorum. Eğitimlerimizin içinde ve sosyal medyada paylaşılan başarı hikayeleri çok çalışmanın ve tam odaklanmanın sonuçlarıdır. Bu sebepten dolayı kimseye başarı ve kazanç garantisi vermiyoruz. İşletmelerin aldığı sonuçlar tipik değildir, daha fazlasını kazanabilir veya daha azını kazanabilirsiniz, bu sizin çabanıza, işletmenizin ve danışmanlık verdiğiniz firmaların çalışanlarına, uygulanan iş modelinin güzelliğine ve kimsenin kontrol edemediği piyasanın güçlerine bağlı olarak değişecektir. Sorularınızı sormak için destek@girisimcilikakademisi.com a mail atabilirsiniz.

Girişimcilik Akademisi - © 2020 Tüm Hakları Saklıdır